">

Haber - AKCESORIA DO PAKOWANIAHaber - %s
flaga-polski-ruchomy-obrazek-0001
flaga-wielkiej-brytanii-ruchomy-obrazek-0004

Akcesoria do pakowania

Zapinki druciane, metalowe i plastikowe

Zapinki są najtańszą i bardzo trwałą formą łączenia taśm polipropylenowych (PP) i poliestrowych (PET). Dzięki wysokiej jakości ich wykonania świetnie sprawdzają się w użyciu, dając dużą gwarancję trwałego łączenia i zabezpieczenia.Maszynki do spinania przy pomocy zapinek

Ręczne, lekkie maszynki do spinania taśm doskonale łączą taśmy za pomocą zapinek metalowych, zapewniając pewność i niezawodność łączenia.
Odpowiednio dobrane przełożenie na dźwigni naciągu pozwala bez trudu napiąć taśmę, która następnie jest automatycznie odcinana, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych narzędzi. Cały proces spięcia taśmy nie jest pracochłonny i nie wymaga dużych nakładów siły. W zależności od używanej taśmy posiadamy w naszej ofercie maszynki do spinania wszystkich rozmiarów taśm polipropylenowych (PP) i poliestrowych (PET), jak również odpowiednie zapinki (metalowe, druciane i plastikowe).

Maszynki do zgrzewania taśm polipropylenowych (PP) i poliestrowych (PET)

Łatwe w obsłudze elektryczne maszynki do zgrzewania taśm są elementem niezbędnym w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. Po ustawieniu odpowiednich parametrów automatycznie naciągają, zgrzewają i odcinają zgrzewaną taśmę.
Eliminuje to potrzebę użycia zwiększonej siły fizycznej w celu odpowiedniego zabezpieczenia towaru przewożonego na palecie. Skraca to również czas potrzebny na spięcie palety. Poza tym eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych zapinek czy innych elementów łączących. Powstały zgrzew jest równie wytrzymały jak zapinka metalowa, a dużo bardziej wytrzymały niż zapinki wykonane z tworzywa sztucznego. Maszynki te służą do spinania taśm praktycznie wszystkich rozmiarów, począwszy od 5 do 19 mm. W zależności od potrzeb dostępne są maszynki z różnym źródłem zasilania: 
-maszynki z zasilaniem bateryjnym - przydatne wszędzie tam gdzie nie ma możliwości skorzystania z sieci elektrycznej
-maszynki na prąd zmienny (230 V) - znajdują zastosowanie w pobliżu źródła prądu. 
Haber 2015