">

Haber - O FIRMIEHaber - %s
flaga-polski-ruchomy-obrazek-0001
flaga-wielkiej-brytanii-ruchomy-obrazek-0004
O firmie
Szanowni Państwo!
Firma HABER jest dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą 01.02.2010r. Od połowy 2013 siedziba firmy znajduje się w miejscowości Dziki k/Świecia. Głównym kierunkiem działalności jest produkcja opakowań z tektury falistej 2-, 3-, 5-, 7- warstwowej, oraz samej tektury falistej.
Oferujemy  pudła wg. katalogu FEFCO. Wykonujemy opakowania klapowe, fasonowe (z wykrojnika), przekładki, tacki, kaptury na palety. Na kartonach oferujemy nadruk metodą fleksograficzną, a także offsetową. Wszystkie produkowane przez nas opakowania wytwarzane są z najwyższej jakości tektur oraz z użyciem sprawdzonych technologii. Produkujemy zarówno duże jak i małe serie opakowań kartonowych, przez co jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich odbiorców.
Firma Haber zajmuje się także zaopatrzeniem gastronomii, zwłaszcza w kartony do Pizzy różnych wymiarów, także z nadrukami, tacki z tektury litej itd. gwaranujemy stany magazynowe, dostawy "na telefon".
Ponadto oferujemy najlepszej jakości folie stretch 12, 17, 23, 30 µm (ręczne oraz maszynowe), taśmy polipropylenowe (PP), poliestrowe (PET), inne akcesoria do pakowania jak zapinki (druciane, metalowe), narożniki, kątowniki, urządzenia do pakowania, palety drewniane typu przemysłowego.
Naszym klientom gwarantujemy profesjonalizm, najwyższą jakość oferowanych opakowań, terminowość w realizacji zleceń, a także atrakcyjne warunki cenowe.
Ponadto dostarczenie towaru do Państwa na czas, będzie naszym priorytetem, gdyż cechuje nas bardzo rozwinięta logistyka. Posiadamy własny tabor aut ciężarowych oraz dostawczych do 3,5 tony. Ponadto od roku 2014 posiadamy certyfikat uprawniający nas do działania jako spedycja międzynarodowa.
Będziemy niezwykle usatysfakcjonowani, jeżeli wizyta na naszej stronie zachęci Państwa do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą.
 
Zobacz co się u nas aktualnie dzieje - jesteśmy na FACEBOOKU
 
Haber 2015